Přeskočit na hlavní obsah

Česká společnost pro jakost

Jsme spolek sdružující široké spektrum osob a organizací působících v různých oblastech systémů managementu.

již
30
let na trhu

ročně až
4500
absolventů kurzů

máme
80
kolektivních členů

máme
1200
individuálních členů

Již od roku 1990 přinášíme do České republiky inovativní řešení v oblasti systémů řízení. Umožňujeme našim členům rychlý přístup k novinkám v oboru, výměnu informací, zvyšování odborné způsobilosti a možnost účastnit se odborných akcí.

Zároveň poskytujeme nejen našim členům, ale i dalším zákazníkům komplexní služby (vzdělávánícertifikaceodborné publikace) v oblasti systémů managementu a nástrojů managementu kvality. Za účelem rozšíření služeb vzniklo v rámci naší organizace Centrum excelence a Centrum technické normalizace.  

Jsme nezávislou, nepolitickou a neziskovou organizací. Svým postavením, zkušenostmi, tradicí a dlouholetou spoluprací se zahraničními (VDA, EOQ, EFQM, AIAG) a národními organizacemi (Rada kvality ČR, ÚNMZ, ČAS) jsme jedineční.

Byli jsme iniciátorem vyhlášení Národní politiky kvality, vykonáme funkci sekretariátu Programu Česká kvalita. Jsme spolutvůrci a signatáři Charty kvality České republiky.

Máme zavedený a certifikovaný systém managementu kvality, jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2015. V 2013 jsme úspěšně postoupili validaci ze strany EFQM a jako první v ČR získali prestižní mezinárodní ocenění EFQM Committed To Excellence.

Publikace vydaná při příležitosti 30. výročí založení České společnosti pro jakost mapující historii i současnost společnosti (1990 – 2020).

 

Odkaz na kroniku