Pro správné zobrazení a funkci webových stránek si prosím aktivujte JavaScript ve svém prohlížeči!
Jazyk CZ | EN
 

Odborné centrum Klub manažerek

Smyslem odborného centra je organizovat setkávání členek i členů ČSJ a seznamovat je s aktuálními a zajímavými tématy, která souvisí nejen s pracovním, ale i s osobním životem a mohou přispět i k osobnímu rozvoji.

Motto: "Společně k úspěchům...!"

Setkání mají vždy odbornou část, kdy nahlížíme pod pokličku zvolenému tématu, ale i neformální část, kdy je prostor na výměnu zkušeností, informací a mnohdy i budování přátelských vztahů. Setkání nejsou většinou jen v rovině teoretické, ale jsou doplněna i praxí - ať již sportovní či alespoň možností vyzkoušet si na vlastní kůži, co bylo prezentováno - vždy pod vedením odborného lektora.

 

Zpravidla pořádáme tři setkání ročně, avšak v roce 2020 se toto  ze známých důvodů změnilo. Pevně věříme, že v roce 2021 budeme moci navázat uspořádáním alespoň dvou setkání, na kterých se hodláme věnovat opět tématům, která obohatí náš život, ať již pracovní nebo i osobní. Více informací k aktuálně plánovaným akcím najdete v ročním programu.

Odborné centrum Klub manažerek ČSJ organizuje své akce již několik volebních období. V předchozích letech byla na našich setkáních probírána různá témata jako například "Společenský život", "Bezpečnost", "Age-management", "Sebeobrana" apod. Na to, o jaké konkrétní akce se v uplynulých letech jednalo, se můžete podívat  v uskutečněných akcích.


           

V případě, že máte zájem dostávat přímo na mail aktuální informace o chystaných akcích, zašlete prosím mail přímo V. Smolíkové, ředitelce úseku pro spolkovou činnost ČSJ, nebo i členkám výboru, vaše mailová adresa bude zařazena do databáze pro posílání aktuálních informací odborné skupiny Klub manažerek České společnosti pro jakost.

 
 

Česká společnost pro jakost
Novotného lávka 200/5
110 00 Praha 1
Česká republika

tel.: +420 221 082 269
fax: +420 221 082 229
e-mail: sekretariat@csq.cz  

       GDPR
Vyrobila Omega DesignOmega Design