Pro správné zobrazení a funkci webových stránek si prosím aktivujte JavaScript ve svém prohlížeči!
Jazyk CZ | EN
 
Úvod O nás

O nás

Jsme spolek sdružující široké spektrum osob a organizací působících v různých oblastech systémů managementu. Umožňujeme našim členům rychlý přístup k novinkám v oboru, výměnu informací, zvyšování odborné způsobilosti a možnost účastnit se akcí odborných skupin a poboček.

Zároveň poskytujeme nejen našim členům, ale i dalším zákazníkům komplexní služby (vzdělávání, certifikace, vydávání publikací) v oblasti systémů managementu a nástrojů managementu kvality.

Jsme nezávislou, nepolitickou a neziskovou organizací. Spolupracujeme s mezinárodními (např. Evropská organizace pro kvalitu EOQ) i národními partnerskými organizacemi. Za účelem rozšíření služeb vzniklo v rámci naší organizace Centrum excelence a Centrum technické normalizace.   

Byli jsme iniciátorem vyhlášení Národní politiky kvality , vykonáváme funkci sekretariátu a informačního centra Národní politiky kvality. Jsme spolutvůrci a signatáři Charty kvality České republiky .

Jsme svým postavením, zkušenostmi, tradicí a dlouholetou spoluprací se zahraničními (VDA, EOQ, EFQM, AIAG) a národními organizacemi (Rada kvality, ÚNMZ) jedineční. Již od roku 1990 přinášíme do České republiky inovativní řešení v oblasti systémů managementu a nástrojů managementu kvality.

Máme zavedený a certifikovaný systém managementu kvality, jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2015. Na jaře roku 2013 jsme úspěšně postoupili validaci ze strany EFQM a získali prestižní mezinárodní ocenění EFQM Committed To Excellence. V současné době jsme jedinou organizací v ČR, která drží toto ocenění.


Publikace vydaná při příležitosti 30. výročí založení České společnosti pro jakost mapující historii i současnost společnosti (1990 – 2020).

Publikace je k dispozici ke stažení v pdf zde.

 

Newsletter

Pokud máte zájem odebírat novinky, přihlašte se k odebírání našeho newsletteru. » Více

 

Česká společnost pro jakost
Novotného lávka 200/5
110 00 Praha 1
Česká republika

tel.: +420 221 082 269
fax: +420 221 082 229
e-mail: sekretariat@csq.cz  

       GDPR
Vyrobila Omega DesignOmega Design